Laukaan Energia

Yhteystiedot

Etusivu / Yhteystiedot

Laukaan Energia Oy

Nisulankatu 78
40720 Jyväskylä
puh: 0451104819
info@laukaanenergia.fi
Y-tunnus: 2695781-2

Laskutustiedot

Verkkolaskut
Verkkolaskutusosoite  003726957812
Välittäjätunnus             003710948874
Operaattori                   OpusCapita Group Oy

Paperilaskut
Laukaan Energia Oy
PL 42774
00063 LASKUNET

Sähköpostilaskut
LaukaanEnergia.FI.P.113259-6@docinbound.com

Lauri Ahokas

Yrittäjä/ Myynti
Puh. 045 110 4819
lauri.ahokas@laukaanenergia.fi

Juha Pientalo

Vastuumyyjä
Keski-Suomi
puh:0456354310
juha.pientalo@laukaanenergia.fi

Hermanni Salomaa

Myynti
Keski-Suomi
puh:0504348365
hermanni.salomaa@laukaanenergia.fi

Marco Paavolainen

Myynti
Keski-Suomi
puh:0503065863
marco.paavolainen@laukaanenergia.fi

Onni Laakkonen

Myynti
Keski-Suomi
puh:050 3514766
onni.laakkonen@laukaanenergia.fi

Simo Laakkonen

Työnjohto ja asennuspalvelut
Puh. 050 467 4815
simo.laakkonen@laukaanenergia.fi

Pyydä tarjous

Siirry lomakkeeseen

Jätä yhteydenotto

Jos sinulla on kysymyksiä tai haluat lisätietoja palvelustamme, täytä lomakekentän kohdat.